Boty Powerslide Arise SL Trinity

Značka: Powerslide

Skelet: karbon s integrovanou vložkou (teplem tvarovatelné) 
Vnitřní bota: je pevnou součástí boty (teplem tvarovatelné)
Zavazování: ploché voskované tkaničky a dvě pákové přezky

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
10 199 Kč –11 % 8 999 Kč
Boty Powerslide Arise SL Trinity
Značka: Powerslide
Boty Powerslide Arise SL Trinity - EU 44 (Velikost EU 44)
Doprava zdarma
10 199 Kč –11 %

Boot only varianta Powerslide Arise SL Trinity k sestavení bruslí dle individuálních potřeb. Tyto karbonové kolečkové brusle zvládnou díky extra kvalitě použitých materiálů hravě urban, fitness i maraton. Lehoučká karbonová bota je anatomicky tvarovaná a poskytuje vysokou oporu při zachování své minimální hmotnosti. Karbonové brusle nejvíce vynikají svým skvělým přenosem energie i výborným "cítěním" jízdy a všeho, co se pod botou děje. To vše díky vysoké pevnosti a tuhosti karbonové skořepiny. Navíc je zde možnost demontáže cuffu (vnější opora v oblasti kotníku) a tím udělat brusle v této oblasti měkčí a podobnější speed bruslím. Zabudovaná vnitřní botička je pevnou součástí brusle a dodává bruslím schopnost perfektní odezvy na jakýkoliv provedený pohyb. Díky velmi kvalitní paměťové pěně jsou brusle pohodlné již od prvního obutí. Pěna navíc reaguje na zahřívání těla při sportu a v průběhu používání se dotvaruje přímo na nohu majitele. Tvarování celé brusle je možné provést tepelně. Maximální možná kvalita použitých materiálů zaručuje vysokou odolnost brusle. Pákové přezky v kombinaci s plochými voskovanými tkaničkami perfektně fixují nohu uvnitř brusle. Revoluční systém Trinity umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Brusle Powerslide Arise SL jsou svými jedinečnými vlastnostmi a kvalitou skutečnou špičkou pro freeskate, fitness, urban i slalom ježdění. Sestavte si jedny podle vás. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.