Kolečkové brusle K2 F.I.T. 80 ALU černá/červená
Technický popis:
Bota: Original K2 SoftBoot® se zvýšenou oporou kotníku
Zavazování: Speed Lacing System + přezka a suchý zip
Rám: Stamped Aluminum Frame
Kola: 80 mm / 80 A
Ložiska: ABEC 5
Brzda: Ano, K2 standardní
Vhodné pro: začínající a středně pokročilé fitness bruslaře
K2 F.I.T. 80 ALU – spolehlivé pánské fitness brusle pro aktivní léto
K2 F.I.T. 80 ALU jsou pánské fitness brusle, které ti pomohou zlepšit kondici a užít si pohyb na čerstvém vzduchu naplno. Moderní design s výraznými detailními prvky podtrhuje sportovní charakter bruslí, ale to hlavní přichází při jízdě. Legendární koncept Original K2 SoftBoot® zaručí výjimečné pohodlí hned od prvního nazutí a po celou dobu tréninku.
Hliníkový rám (Stamped Aluminum Frame) zvyšuje stabilitu, poskytuje lepší přenos energie při odrazu a přesnější vedení jízdy. Přirozeně tak skvěle drží stopu i při svižnějším tempu a delších fitness vyjížďkách.
Rychlé utažení Speed Lacing System vyřešíš jedním tahem, přebytek tkaniček jednoduše schováš do kapsičky v jazyku, takže během jízdy nikde nepřekáží. O perfektní oporu kotníku se stará Stability Plus Cuff, který ocení začínající i středně pokročilí bruslaři hledající jistotu a kontrolu.
K2 F.I.T. 80 ALU jsou skvělou volbou pro pravidelný trénink, rekreační sportování a kondiční jízdu na cyklostezkách.
Pro výběr správné velikosti se řiďte tabulkou velikostí u fotografií produktu.
| Kategorie: | INLINE FITNESS BRUSLE: Pro radost z každého kilometru |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikosti EU: | EU 39, EU 40, EU 42, EU 44, EU 45 |
| ? Druh konstrukce: | Měkké (Softboot) |
| ? Uchycení rámu: | Pevné |
| ? Konfigurace rámu: | 4 x 80 mm |
| ? Počet koleček: | 4 |
| ? Velikost koleček: | 80 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 80A |
| ? Brzda: | Ano |
| ? Nastavitelnost rámu: | Pevný |
| ? Barva: | Černá, Červená |
| ? Určení: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Délka rámu: | 243 mm |
| ? Disciplína a styl jízdy: | Rekreační fitness |
| ? Materiál rámu: | Hliník |
| ? Rockering: | Ne |
| ? Nosnost a tuhost skeletu (Hmotnost jezdce): | Standardní váha jezdce |
| ? Rychloupínání (BOA / ATOP / Lanko): | Ano |
| ? Shock Absorber (tlumení nárazů a vibrací): | Ne |
| ? Systém zapínání a fixace nohy: | Horní přezka (Cuff buckle), Pásek na suchý zip, Rychloutahovací tkanička |
| ? Šířka chodidla: | Normální |
| ? Tepelná tvarovatelnost (Heat Molding): | Ne |
| ? Vnitřní botička: | Integrované polstrování |
| ? Úroveň dovednosti: | Začátečník, Pokročilý |
| ? Vhodný terén: | Hladký povrch, Hrubý asfalt/ Cyklostezky |
| ? Bezpečnostní certifikace a normy (EN): | EN 13843 - Třída A (testováno 100 kg) |
| ? Možnost použití ledního nože: | Ano |
| ? Možnost použití ledního rámu: | Ne |




