Kolečkové brusle Gawds 1 Martina Svobodova
Zavazování: tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Soulplate: Gawds
Frame: Kizer Fluid IV
Grind kola: Gawds 45mm
Aggressive brusle Gawds Martina Svobodova. Brusle mají vnitřní skelet s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost. Široký Gawds soulplate, který je dobře tvarovaný a vyroben z velmi odolného plastu. Pevný cuff poskytující více opory v kotníku. Osazeno osvědčeným framem Kizer Fluid IV s kolečky Gawds 60mm/88A, ložisky WCD Abec 9 a Gawds grindkoly s ložisky. Plastový skelet, je doladěn k dokonalosti stylovým soft boot vzhledem, připomínajícím běžnou obuv. Velkou výhodou je možnost dotvarování brusle pomocí tepla přímo na nohu majitele. Brusle mají nízké těžiště a poskytují tak stabilitu jak při samotné jízdě, tak i při prováděných tricích. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)
| Kategorie: | Kompletní |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikosti EU: | EU 39, EU 40, EU 41, EU 42, EU 43, EU 44, EU 45, EU 46 |
| ? Druh konstrukce: | Hybridní (Hybrid boots) |
| ? Uchycení rámu: | UFS |
| ? Konfigurace rámu: | 4 x 60 mm |
| ? Počet koleček: | 4 |
| ? Velikost koleček: | 60 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 88A |
| ? Brzda: | Ne |
| ? Nastavitelnost rámu: | Pevný |
| ? Barva: | Černá |
| ? Určení: | Dámské |
| ? Délka rámu: | 243 mm |
| ? Disciplína a styl jízdy: | Aggressive |
| ? Materiál rámu: | Kompozit |
| ? Rockering: | Ne |
| ? Nosnost a tuhost skeletu (Hmotnost jezdce): | Zvýšená nosnost brusle (nad 100 kg) |
| ? Fit lineru: | Střední |
| ? Rychloupínání (BOA / ATOP / Lanko): | Ne |
| ? Shock Absorber (tlumení nárazů a vibrací): | Ano |
| ? Systém zapínání a fixace nohy: | Tkaničky, Pásek na suchý zip |
| ? Šířka chodidla: | Normální |
| ? Tepelná tvarovatelnost (Heat Molding): | Ne |
| ? Typ lineru (číslování Dual Fit vs. Single): | Jednovelikostní (Single) |
| ? Vnitřní botička: | Vyjímatelný liner |
| ? Úroveň dovednosti: | Pokročilý, Expert / Závodník |
| ? Vhodný terén: | Hladký povrch / Skatepark, Asfalt / Street |
| ? Bezpečnostní certifikace a normy (EN): | EN 13843 - Třída A (testováno 100 kg) |
| ? Možnost použití ledního nože: | Ne |
| ? Možnost použití ledního rámu: | Ne |
Gawds je americká značka založená legendou aggressive bruslení Franky Moralesem. V Inlinespecial jsme hrdými partnery značky a jejich novinky pro vás sami testujeme, často už ve fázi prototypů, abychom vám mohli předat reálné zkušenosti z první ruky.
Z původního zaměření na špičková aggressive kolečka dnes Gawds vyrábí i brusle, které vycházejí z legendární a prověřené formy USD Seven. Ta je mezi jezdci ceněna pro svou vysokou odolnost a skvělou oporu v náročných podmínkách streetu i skateparku.
Vyberte si produkty značky s nezaměnitelným stylem a duší, za kterou stojí aktivní komunita jezdců. Pokud si nejste jistí výběrem hardwaru, rádi vám jako aktivní bruslaři poradíme.
| Výrobní společnost : | Powerslide Sportartikelvertriebs GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Esbachgraben 1, Bindlach, Bavaria, 95463, Germany |
| E-mail : | powerslide@powerslide.de |




