Kolečka Undercover Apex TV line Pro Roman Abrate 64mm/88a (4ks)

Značka: Undercover
Dostupnost U dodavatele
1 749 Kč –25 % 1 299 Kč
Kolečka Undercover Apex TV line Pro Roman Abrate 64mm/88a (4ks)
Značka: Undercover
213 kolecka undercover apex tv line pro roman abrate 64mm 88a 4ks
Výprodej
1 749 Kč –25 %

Zbrusu nový promodel kol Apex Roman Abrate s kovovým středem od firmy Undercover. Velmi pevný hliníkový střed je vyroben z jednoho kusu na CNC stroji a výrazně zvyšuje rychlost i přenos síly těchto koleček. Směs polyuretanu je totožná se směsí pro rychlobruslení a představuje naprostou špičku na trhu. Navíc neobsahuje žádný přidaný pigment, který by snižoval kvalitu směsi. Spojení kovového středu a tvrdosti 88a vytváří společně nejlepší možné jízdní vlastnosti, které nelze nijak srovnávat s klasickými kolečky podobné tvrdosti. Undercover Apex jsou určeny především pro skateparkové a bazénové ježdění, kde se nejlépe uplatní jejich velmi dobrá přilnavost a výborný přenos energie. Při použití na streetu (hrubším povrchu) je jízda o něco méně komfortní. Pevný střed koleček totiž výrazněji přenáší vibrace vyvolané jízdou. Průměr 64mm, tvrdost 88a. Oválný profil. V balení 4ks.

Undercover je značka, specializující se na výrobu kvalitních koleček pro inline bruslení. Kolečka jsou z těch nejlepších směsí, odolná, rychlá a patří mezi nejlepší kolečka na trhu (aggressive, freeskate i fitness bruslení).

V nabídce naleznete širokou škálu koleček s různými tvrdostmi a velikostmi, které jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky všech typů bruslařů.

Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Undercover stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti koleček pro inline bruslení.