Kolečka Powerslide Infinity RTR 84mm/85a s ložisky Abec 9 (4ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
940 Kč –3 % 910 Kč
Kolečka Powerslide Infinity RTR 84mm/85a s ložisky Abec 9 (4ks)
Značka: Powerslide
fitness inline kolecka do brusli s lozisky 905384 Powerslide Infinity 84mm RTR ABEC9 Spacer
940 Kč –3 %

Výhodný RTR set kompletních koleček Powerslide Infinity 84mm/85a s ložisky WCD Freespin Abec 9 a 8mm spacery. Vše složené a připravené k montáži na brusle. Balení obsahuje 4ks koleček, 8ks ložisek a 4ks spacerů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.