Kolečka Powerslide Graphix White 125mm/85a (1ks)

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
510 Kč –14 % 438 Kč
Kolečka Powerslide Graphix White 125mm/85a (1ks)
Značka: Powerslide
Kolečka Powerslide Graphix White 125mm/85a (1ks) - (Velikost Pravá)
510 Kč –14 %

Nová kolečka Powerslide Graphix posouvají pojem svítící kolečko na úplně novou úroveň! Pestrá grafika, možnost nabíjení, kvalitní směs a již žádné zpomalování dynamem. Vyjímatelný světelný zdroj je nyní šikovně umístěn v pevném středu kolečka, lze ho tak měnit i nabíjet. Zapnutí/vypnutí se ovládá prostým zmáčknutím světelného zdroje, kolečko tak "září", jen když vy sami chcete. Kvalitní směs polyurethanu zaručuje rychlost, odolnost i komfortní jízdu. Pro správnou funkčnost se kolečka rozdělují na pravá a levá. Tento model nabízí 6 bíle svítících designů. Rozměry 125mm tvrdost 85a. Cena za 1ks. (K nabíjení je potřeba kabel s koncovkou Micro-USB B, která je běžná pro mobilní telefony a podobná zařízení. Kabel není součástí balení.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.