Kolečka Powerslide Accel 125mm/85a (6ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
3 799 Kč –7 % 3 499 Kč
Kolečka Powerslide Accel 125mm/85a (6ks)
Značka: Powerslide
inline kolecka dvouvstva zavodni rychla 406259 Powerslide ACCEL 125mm 85a
Doprava zdarma
3 799 Kč –7 %

Dvouvrstvá kolečka Powerslide Accel 125mm/85a představují naprosto skvělou volbu pro závodní i výkonnostní fitness bruslení. Díky měkčí vrstvě hmoty uvnitř kolečka se kolo za každé situace automaticky přizpůsobuje podmínkám jízdy. Dosahuje tak v každém úhlu ideální styčné plochy a výrazně vyšší rychlosti i stability. V balení 6 ks koleček.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.