Ground Control HD 80mm Psych black komplet

Značka: Ground Control

Délky framů:
vel. M - 240mm
vel. L  -  270mm
vel. XL  - 280mm

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
4 599 Kč –6 % 4 299 Kč
Ground Control HD 80mm Psych black komplet
Značka: Ground Control
Ground Control HD 80mm Psych black komplet - (Velikost XL)
Doprava zdarma
4 599 Kč –6 %

Zvýhodněný komplet černých Powerblade/Freeskate framů Ground Control HD 80. Framy jsou vyrobeny z hliníku. Díky plným stěnám jsou velmi pevné a perfektně přenáší sílu odrazu. Další novinkou je možnost dokoupení přídavných plastových grindplatů pro lepší grindovací vlastnosti a delší životnost framu. Rám je vyráběn ve třech velikostech. Maximální velikost koleček je 80mm. Uchycení framu klasicky pomocí dvou UFS šroubů (pasuje tedy na každou standardní aggressive brusli). Osazeno kolečky Ground Control 80mm/85a s ložisky Abec 9.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.