Ground Control FSK 80/90mm Frame oilslick

Značka: Ground Control
Dostupnost U dodavatele
2 499 Kč
Ground Control FSK 80/90mm Frame oilslick
Značka: Ground Control
FSK Frame 8090 oil
Novinka Doprava zdarma

Nové Powerblade/Freeskate framy Ground Control FSK 80/90 ve černé barvě s lesklou spodní částí. Framy jsou vyrobeny z hliníku a jak název napovídá, tak se hodí pro kolečka v rozmezí 80-90mm. Rám je vyráběn v jedné univerzální velikosti o délce 273mm. Maximální velikost koleček je 90mm. Uchycení framu klasicky pomocí dvou UFS šroubů (pasuje tedy na každou standardní aggressive brusli). V balení jeden pár včetně všech šroubů a spacerů.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.