Dětská helma Powerslide Allround Kids pink

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání
679 Kč –33 % 449 Kč
Dětská helma Powerslide Allround Kids pink
Značka: Powerslide
Dětská helma Powerslide Allround Kids pink - (Velikost 54-58 cm)
Výprodej
679 Kč –33 %
Nastavitelná dětská helma Powerslide Allround Kids pink je vhodná pro jízdu na bruslích, kole, koloběžce nebo skateboardu. Odvětrávání pomocí větracích otvorů. Skelet i vnitřní pěna helmy jsou vyrobeny ze speciálních materiálů pro maximální možné pohlcení případného nárazu. Bezpečnostní třída A+++. Velikost se nastavuje pomocí kolečka v zadní části helmy. K helmě je dodáván také arch dětských samolepek vhodných např. pro polepení helmy.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.