Botička Powerslide MY FIT Crown Chris Farmer Pro II liner

Značka: Powerslide

Váha: 270g
Výška: 20cm

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 999 Kč –6 % 2 799 Kč
Botička Powerslide MY FIT Crown Chris Farmer Pro II liner
Značka: Powerslide
908446 powerslide Myfit Crown Chris Farmer Pro II vnitrni boticka do brusli teplem tvarovatelna
Doprava zdarma
2 999 Kč –6 %

Teplem tvarovatelná botička MY FIT Crown Chris Farmer liner. Tento model vyniká svou silnou výstelkou z paměťové a EVA pěny v oblasti kotníku. Hodí se tedy především do prostornějších modelů bruslí nebo pro případy, že má noha v brusli nežádoucí volnost. Odepínatelná vnější výztuha v oblasti nad kotníkem pro nastavení různé síly opory. Celá botička je anatomicky tvarovaná pro perfektní spojení s nohou. Špička je vyrobena z pružného neoprenového materiálu, který se přizpůsobí noze jako ponožka. Vnější oblast kotníku je chráněna nášivkou z PU kůže. Na bocích jsou umístěny silikonové potisky, které omezují pohyb botičky uvnitř brusle a tím zvyšují jak pohodlí tak i přenos síly. Součástí je prémiová vyjímatelná stélka Myfit + tkaničky pro stažení horní oblasti a poutko na nošení. Cena za pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.