Pumpička Powerslide Pneumatic Mini Pump

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
1 359 Kč –20 % 1 078 Kč
Pumpička Powerslide Pneumatic Mini Pump
Značka: Powerslide
651 pumpicka powerslide pneumatic mini pump
Doporučujeme
1 359 Kč –20 %
Speciální Powerslide pumpička s kloubovým nástavcem pro snadnější dofukování těžce přístupných ventilků v kolečkách off-road a nordic bruslí. Budík ukazující tlak. Tělo vyrobeno z hliníku. Rozměry: 25x8 cm Hmotnost: 200g Ukazatel tlaku do 300 psi. Cena za 1ks.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.