Kolečkové brusle Powerslide XC Trainer 150
Skelet: Powerslide Zoom s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Vnitřní bota: My Fit Recall dual fit (teplem tvarovatelná)
Zavazování: Ploché tkaničky, přezka klasická a páková
Rám: Powerslide XC Trail Al stamped 2x150mm
Kola: Powerslide CST Pro air 150mm 6,3 Bar
Ložiska: WCD Rustproof
Brzda: Ano, (ovládána lýtkem)
Hmotnost: 2050g (EU 41-42)
Odolné nordic kolečkové brusle Powerslide XC Trainer 150.
- Pevný skelet (kompozit s 15 % sklolaminátu pro zvýšení pevnosti) brusle poskytuje vysokou oporu během bruslení. Zároveň je také velmi odolný proti případnému poškození.
- Anatomicky tvarovaná vnitřní botička (liner) Myfit je pohodlná již od prvního obutí. Pod patou umístěný shock absorber (gumová stélka) pomáhá jezdci tlumit každý dopad.
- Zapínání pomocí dvou přezek a plochých tkaniček výborně funguje a pevně drží nohu na svém místě.
- Osazeno prodlouženým hliníkovým rámem s dvěma nafukovacími kolečky o průměru 150mm. Použitá ložiska WCD Rustproof jsou navržena speciálně do nejnáročnějších podmínek.
- Brzda umožňuje individuální nastavení a ovládána je pohybem lýtka.
Vzhledem k délce rámu doporučujeme použití společně s hůlkami.
(Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)
| Kategorie: | OFF-ROAD / NORDIC BRUSLE |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikosti EU: | EU 37, EU 38, EU 39, EU 40, EU 41, EU 42, EU 43, EU 44, EU 45, EU 46 |
| ? Druh konstrukce: | Skeletové (Hardboot) |
| ? Uchycení rámu: | 165 mm |
| ? Konfigurace rámu: | 2 x 150 mm |
| ? Počet koleček: | 2 |
| ? Velikost koleček: | 150 mm |
| ? Brzda: | Ano |
| ? Nastavitelnost rámu: | Pevný |
| ? Barva: | Černá |
| ? Určení: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Délka rámu: | 150 mm |
| ? Disciplína a styl jízdy: | Off-road / Nordic bruslení |
| ? Materiál rámu: | Hliník |
| ? Rockering: | Ne |
| ? Nosnost a tuhost skeletu (Hmotnost jezdce): | Zvýšená nosnost brusle (nad 100 kg) |
| ? Fit lineru: | Tlustý |
| ? Rychloupínání (BOA / ATOP / Lanko): | Ne |
| ? Shock Absorber (tlumení nárazů a vibrací): | Ano |
| ? Systém zapínání a fixace nohy: | Tkaničky |
| ? Šířka chodidla: | Univerzální (Tepelně tvarovatelné) |
| ? Tepelná tvarovatelnost (Heat Molding): | Ano |
| ? Typ lineru (číslování Dual Fit vs. Single): | Dvouvelikostní (Dual Fit) |
| ? Vnitřní botička: | Vyjímatelný liner |
| ? Úroveň dovednosti: | Začátečník, Pokročilý, Expert / Závodník |
| ? Vhodný terén: | Nezpevněné cesty |
| ? Bezpečnostní certifikace a normy (EN): | EN 13843 - Třída A (testováno 100 kg) |
| ? Možnost použití ledního nože: | Ne |
| ? Možnost použití ledního rámu: | Ne |
Tato německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll, vznikla s jasným cílem: vyrábět produkty té nejvyšší kvality. Pro nás v Inlinespecial je to ale víc než jen značka – jsme jejich hrdými partnery a testery. Než se nové modely dostanou na trh, často nám pod rukama projdou jejich prototypy. Díky tomu víme přesně, v čem jsou výjimečné.
Dnes pod značkou Powerslide naleznete širokou škálu všech typů bruslí, které jsou vyladěné pro konkrétní styly i úroveň jezdce. Na své si přijdou začátečníci, pokročilí i závodníci, ať už hledáte brusle Fitness, Race, Urban, Aggressive nebo SUV.
Díky vášni majitele i celého týmu je nabídka neustále testována a zlepšována. Powerslide je lídrem v inovacích a přináší vám tak nejlepší možné výrobky, které spojují špičkový výkon, pohodlí a kvalitu za férovou cenu. Značka navíc klade velký důraz na udržitelnost – od designu a materiálů až po ekologické balení.
Jak se zrodila značka Powerslide?
Vyberte si ze široké nabídky níže ⬇ nebo nás kontaktujte – jako aktivní bruslaři vám rádi pomůžeme vybrat ty pravé.
| Výrobní společnost : | Powerslide Sportartikelvertriebs GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Esbachgraben 1, Bindlach, Bavaria, 95463, Germany |
| E-mail : | powerslide@powerslide.de |
| Zástupce výrobce v EU : | Powerslide Sportartikelvertriebs GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Esbachgraben 1, Bindlach, Bavaria, 95463, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | powerslide@powerslide.de |





