Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome 100 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost a anatomicky tvarované polstrování z EVA pěny
Zavazování: tkaničky, klasická přezka a pásek na suchý zip
Rám: Powerslide Elite casted Al 3x100mm (EU 36-41: 231mm), (EU 43-47: 250mm)
Kola: Powerslide 100mm/83a
Ložiska: WCD Freespin Abec 7
Brzda: Ano (výškově nastavitelná)

Hmotnost: 1385g (EU 41)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
4 499 Kč –24 % 3 417 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome 100 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome 100 Trinity - EU (Velikost EU 45)
Doprava zdarma
4 499 Kč –24 %

Blyštivé tříkolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome 100 jsou postaveny na roky osvědčené botě řady Phuzion, která je osazena revolučním Trinity rámem o délce 231-250mm (dle vel. brusle) s kolečky 100mm/83a a ložisky WCD Abec 7. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají velmi nízké těžiště i skvělou ovladatelnost. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a páskem přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové EVA pěny je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Moderní tříkolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome se třemi 100mm kolečky je stabilní, lehce se ovládá a lépe překonává nerovnosti. Jedná se tak o fitness model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.