Kačenky Powerslide One Ice Glider

Značka: Powerslide
Dostupnost U dodavatele
499 Kč –10 % 449 Kč
Kačenky Powerslide One Ice Glider
Značka: Powerslide
1389 kacenky powerslide one ice glider
Akce
499 Kč –10 %
Kačenky Powerslide One Ice Glider představují ideální dvouřadé lední brusle pro ty nejmenší děti. Dvě řady nízkých nožů jsou velmi stabilní a dítěti tak spolehlivě ulehčují jeho první krůčky na ledu. Jednoduché nastavení velikosti pomocí křídlové matky ve spodní části brusle. Bezproblémové upnutí dětské obuvi díky dvou přezkám. Nože vyrobeny z uhlíkové oceli. Nastavitelná velikost EU 24-31.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.