Helma Powerslide Urban II White

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
859 Kč –23 % 659 Kč
Helma Powerslide Urban II White
Značka: Powerslide
Helma Powerslide Urban II White - (Velikost 58-61 cm)
Výprodej
859 Kč –23 %

Helma Powerslide Urban v bílé barvě. Přilba je vhodná pro jízdu na bruslích a další obdobné sporty. Odvětrávání pomocí 11 větracích otvorů. Velikost se nastavuje pomocí kolečka na zadní straně helmy. Hmotnost 400g. (Velikost 51-54 cm je dodávána se sadou dětských samolepek.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.