Chrániče zápěstí Powerslide Onesie Men

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
649 Kč –15 % 550 Kč
Chrániče zápěstí Powerslide Onesie Men
Značka: Powerslide
chranice zapesti cerne na brusle skateboard longboard 903230 Powerslide Onesie Men Wristguard
649 Kč –15 %

Černé chrániče zápěstí Powerslide Onesie pasují díky použití čtyřsměrně roztažitelné bavlny na ruku každému. Zapínání pomocí pásku na suchý zip. Plastový chrániče na dlani a hřbetu ruky pro zpevnění zápěstí. I přes silnější materiál návleku chránič příjemně větrá a odvádí dobře pot. (Pro ověření správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.