Chrániče kolen Powerslide Onesie Women

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
690 Kč –10 % 619 Kč
Chrániče kolen Powerslide Onesie Women
Značka: Powerslide
chranice kolen damske mentolove na brusle skate longboard natahovaci 903232 Powerslide Onesie Women Knee Pad
690 Kč –10 %

Mentolové natahovací chrániče kolen Powerslide Onesie pasují díky nohavici pletené z čtyřsměrně roztažitelné bavlny každému. O držení na správném místě se starají silikonové pásky z vnitřní strany a klenutý prostor kolem čéšky. Ochranu zajišťuje vrstva EVA pěny pohlcující nárazy a pevný plastový chránič. I přes silnější materiál nohavice chránič větrá a odvádí dobře pot. (Pro ověření správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.