bunda Ground Control Coach Jacket khaki

Značka: Ground Control
velikost M: A= 64cm, B= 55cm, C= 63cm
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
1 890 Kč –1 % 1 859 Kč
bunda Ground Control Coach Jacket khaki
Značka: Ground Control
bunda Ground Control Coach Jacket khaki - S (Velikost S)
1 890 Kč –1 %
Lehká a stylová bunda Ground Control Coach Jacket v černé matné barvě. Zapínání na patentky, možnost dolního zúžení pomocí tkaničky, odvětrávání v podpaží. Voděodolný materiál 100% nylon.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.