Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Arctic 80 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost a anatomicky tvarované polstrování z EVA pěny
Zavazování: tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Rám: litý hliníkový Trinity Powerslide Elite Casted max 4x80mm (243mm)
KolaPowerslide 80mm/83a
LožiskaWicked ABEC 7

Brzda: Ano (výškově nastavitelná)
Hmotnost: 1360g (EU 41)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
4 399 Kč –31 % 2 998 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Arctic 80 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Xenon Arctic 80 Trinity - EU (Velikost EU 42)
Výprodej Doprava zdarma
4 399 Kč –31 %

Ideální první dámské brusle - pohodlí, vysoká stabilita, kvalita a super cena! Powerslide Phuzion Xenon Arctic 80 je fitness brusle postavená na roky osvědčené botě řady Phuzion, která je osazena revolučním Trinity rámem s kolečky 80mm/83a a ložisky WCD Abec 7. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie fitness. Brusle tak poskytují velkou stabilitu a dobrou ovladatelnost. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z EVA pěny je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Brusle Powerslide Phuzion Xenon Arctic se čtyřmi 80mm kolečky je velmi stabilní a dobře se ovládá. Jedná se tak o model vhodný především pro začátečníky s fitness bruslením, kterým spolehlivě a pohodlně otevřou dveře do bruslařského světa. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.