Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Bluebird 100 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Zavazování: Powerslide Atop, tkanička a klasická přezka
RámPowerslide Elite Magnesium casted Trinity 4x100mm (305mm)
Kola: Powerslide Infinity 100mm/83a
LožiskaWCD Abec 9
BrzdaAno (výškově nastavitelná)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
6 999 Kč –14 % 5 978 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Bluebird 100 Trinity
Značka: Powerslide
koleckove brusle modre 4x100 fitness Powerslide ctyrkoleckove 940695 Phuzion Argon Bluebird 100
Doprava zdarma
6 999 Kč –14 %

Extra pohodlné brusle pro náročné fitness bruslaře. Model Powerslide Phuzion Argon Bluebird 100 je postaven na roky osvědčené botě řady Phuzion, která je osazena revolučním Trinity rámem s kvalitními kolečky Powerslide Infinity 100mm/83a a ložisky WCD Abec 9. Delší magnesiový rám o délce 305mm lépe vede nohu při bruslení, dovoluje využít větší sílu při odrazu, ale zároveň je s ním brusle trochu méně obratná. Nehodí se tedy na jízdu po městě, ale právě na dlouhé stezky či ovály, kde není nutné zatáčet na malém prostoru atd. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí tkaniček v oblasti jazyku, utahovacího kolečka Atop a klasické přezky nad kotníkem drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové pěny Recall je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Brusle Powerslide Phuzion Argon Bluebird se čtyřmi 100mm kolečky představuje spojení velmi pohodlné boty s perfektním podvozkem pro dlouhé tratě. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.