Kolečkové brusle K2 VO2 S 100 BOA 2022

Značka: K2

Bota: K2 Softboot se zvýšenou kotníkovou oporou a vylepšeným odvětráváním
Zavazování: K2 Boa, přezka a pásek na suchý zip
Rám: K2 jednostranný VO2-S Aluminium kompozit (4x100mm max)
Kola: K2 100mm/83a
Ložiska: Twincam ILQ 9 Classic Plus
Brzda: Ano, K2 standardní

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
8 599 Kč –8 % 7 899 Kč
Kolečkové brusle K2 VO2 S 100 BOA 2022
Značka: K2
Kolečkové brusle K2 VO2 S 100 BOA 2022 - EU (Velikost EU 47)
Akce Doprava zdarma
8 599 Kč –8 %
Kolečkové brusle K2 VO2 S 100 Boa jsou díky svým 100mm kolečkům vhodnou volbou pro pokročilé bruslaře, kteří touží po rychlejší jízdě. Specialitou je zde jednostranný rám VO2-S. Díky letmému zavěšení os kol dokáže pohltit až o 20 % více otřesů vyvolaných jízdou. Tento model je postaven na roky osvědčené botě K2 Softboot, jejíž pohodlí si oblíbilo již nepřeberné množství lidí. Pro více opory je pevný skelet v oblasti kotníku vyroben z pevnějšího materiálu. Systém K2 Kortech ventilation významně vylepšuje prodyšnost brusle. Otvory pro nasávání vzduchu, síťový textil po stranách a otvory ve stélce zajišťují cirkulaci vzduchu během jízdy. Pohodlné, vnitřní, anatomicky tvarované polstrování se dokáže spolehlivě přizpůsobit každému tvaru nohy. Systém zavazování je rychlý a jednoduchý, brusli stáhnete pomocí klasické přezky nad kotníkem, pásku na suchý zip přes nárt a Boa kolečka. Boa - ocelové lanko, které prochází celou bruslí a otáčením kolečka se navíjí (utahuje). Spolehlivě a rovnoměrně tak utáhne celou brusli. K povolení pak stačí zatáhnout za kolečko, lanko se poté může volně odvíjet. Osazeno kolečky K2 o průměru 100mm a tvrdosti 83a s velmi kvalitními ložisky Twincam ILQ 9 Classic Plus. Ty mají uvnitř 6 větších kuliček, díky čemuž mají menší valivý odpor a lépe se točí. Mazány jsou TK gelem a zadní stranu mají otevřenou pro snadnější možnost domazání. Tato velikost koleček dělá bruslím vyšší těžiště. Proto je zde použit již zmíněný pevnější skelet kolem kotníku. Zároveň jsou brusle kvůli svému delšímu rámu již méně obratné a hodí se tak především pro dlouhé tratě, kde se využije vedení delšího rámu. Nízká tvrdost koleček zvyšuje jejich přilnavost a ve spojení s letmým zavěšením ve VO2 S rámu navíc lépe tlumí vibrace vyvolané jízdou. Hliníkový rám pojme kolečka o průměru až 100mm a je k brusli pevně přinýtován. Brusle mají klasickou K2 brzdu s výměnným gumovým špalkem. Toužíte-li po komfortnější jízdě, větších kolečkách a delším rámu, tak pohodlné K2 VO2 S 100 Boa jsou ideální volbou právě pro vás. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

K2 je americká značka sídlící v Seattlu a přestože je zaměřená převážně na zimní sporty získala si oblibu i u bruslařů, kteří hledají měkkou a dokonale pohodlnou botu pro rekreační vyjížďky.