Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
258 hodnocení
5
251x
4
4x
3
3x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlost dodání a slušná cena
- Kolečka volně nasypaná v tašce místo blistru po čtyřech.
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
- Píšou,že balikovna je nejrychlejší doprava. Přes Českou poštu už nikdy více.
Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Balíkovna skutečně dlouhodobě patří mezi nejrychlejší dopravce. Bohužel stejně jako u všech dopravců se velmi malé procento zásilek někdy cestou zdrží. Situaci Vašeho balíčku prověříme a doufáme, že bude brzy u Vás. Zdržení s doručením nás velice mrzí.
+ Veliká vstřícnost a ochota
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
Není co vytknout. Nakupuji přes eshop již po několikáté. Eshop je přehledný s dostatečným popisem, vždy jsem našel to co potřebuji
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
mozem odporucit velmi ochotny
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
Přehledný e-shop, kvalitní informace, znalost problematiky, rychlá komunikace, u řady položek nejlepší dostupné ceny.
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
+ Profesionalita
+ Rychlost
+ Odbornost
+ Ochota
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
S Inlinespecial jsem byla velmi spokojená. Dopoledne jsem objednala a druhý den mě bylo zboží doručeno. Budu vždy objednávat z Inlinespecial a vřele všem doporučuji tento obchod.
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
+ Rychlost dodání
+ Prima ceny
+ Podpora a poredenství při nákupu
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
+ Přehlednost stránek.
+ Perfektní komunikace. Ještě před odesláním mi volal milý pán, jestli jsme velikost bruslí zvolili opravdu správně. Doporučil mi o číslo větší, než jsem objednala a za to moc děkuji. Brusle sedí
Rozhodně doporučuji, jeden z mála eshopů, kde nejde jen o to, prodat za každou cenu.
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
+ Velký výběr bruslí a doplňků
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
+ Velmi laskavý a naprosto profesionální přístup celé rodiny včetně malého Nia, který mi pomohl vybrat barvu na praktický nosič bruslí. Ten jsem navíc obdržel jako dárek
CELKOVĚ VELKÁ JEDNIČKA PODTRŽENÁ A S HVĚZDIČKOU :-) VELMI PĚKNĚ DĚKUJI A TĚŠÍM SE BRZY NA VIDĚNOU charlie Rafael
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
+ Ceny
+ Přístup - k ujištění výběru správné velikosti bruslí při online nákupu mi i zavolali.
+ Dobrá emailová komunikace
- Dva nákupy a dvě logistická zpoždění, asi jsem smolař.
Doporučuji, zkusím i do třetice.
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
P
Patrik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.7.2024
Dneska sem byl kupovat tkaničky spokojenost a unešen z prostředí zajezdil bych ;)
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2024
Pan majitel a prodejce v jedné osobě skvěle navede člověka k bruslím, které mu skutečně sedí a neprodává jen z důvodu, že se toho či onoho modelu chce zbavit. Na prodejně jsem strávil cca 1,5 hod. a pán byl vždy ochotný a milý. Nadto je zřejmé, že je to profík v dané oblasti a ví co říká. Doporučuji všem, kteří potřebují brusle jež padnou skvěle na nohu a pro výběr hledají pomoc od ochotného a profi prodejce.
+ Rychlost dodání
+ Profesionální přístup
Brusle jsou super. I přestože na stránkách mají vše krásně uvedeno co se týče výběru velikosti, tak před odesláním volal pán a ujistoval se zda jsem vše pochopila a dobře si vybrala. Dodání bylo do druhého dne,takže úplně skvělý. Bota krásně drží nohu a kolečka hravě zvládnou přejet i menší kamínek a nebo větvičku. Co nadmíru oceňuji je posuvná brzda.
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
EČ
Eliška Čechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.7.2024
Jsem nadšená s výběrem mých prvních "velkých" bruslí. Byla jsem v obchodě osobně a jsem ráda, že jsem brusle nekupovala přes eshop... Pan majitel byl milý, ochotný, poradil, dal mi vyzkoušet více možností a pak mi na noze brusle seřídil na míru. Nákup zabral lehce něco přes hodinu, ale rozhodně toho nelituji, naopak! Bez odborných rad bych si svoji jízdu tak neužívala, sedí jako ulité. Moc děkuji :). Obchod můžu jen doporučit a určitě už jinam chodit pro brusle, doplňky atd. nebudu...
+ velký výběr kvalitních produktů
+ zákaznický servis
+ rychlost dodání
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
JT
Jakub Tietz
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.6.2024
Velice příjemná zkušenost s personálem. Objednal jsem si kolečka která jsem měl už ozkoušené tak jsem nekoukal po jiných a objednal. Ještě ten den mi volal jeden pán z e-shopu že mají za stejnou cenu lepší a po odsouhlasení změnil objednávku. Paráda
VH
Václav Halbrštát
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2024
Dnešní návštěva obchodu nemohla dopadnou jinak,než koupí Powerslide Next Ultra 90 Trinity.Dostal jsem profesionální servis od zkoušení více možností až po montáž "na míru".Pokud plánujete nákup bruslí,jednoznačně doporučuji osobní návštěvu inlinespecial.Těším se na další návštěvu a nákup.

