Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
258 hodnocení
5
251x
4
4x
3
3x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ PAN Martin je velmi ochotný moc děkuji
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať Vám to bruslí :)
+ Rychlé a bezproblémové doručení
+ Super výběr
- Nic
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať Vám to bruslí :)
+ Skvělé ceny i odborné informace.
+ Velice vstřícné jednání.
+ Vše bylo skladem, ale lze se domluvit i individuálně. Obchod v kontaktu s Powerslidem napřímo.
Hned jsem se zaregistroval a příště nakupuji zase zde.
Děkujeme za vaše hodnocení a jsme moc rádi, že jsme Vám mohli udělat radost :) Ať Vám to bruslí :)
Zboží jsem si osobně vyzvedla po telefonickém kontaktování, že je zboží připraveno. Po domluvě jsem si vzala sebou i brusle a pan prodejce mi nakonec vyměnil kolečka za jiné, lepší, v podobné cenové relaci, dokonce stávající kolečka z bruslí prohodil, profesionální, milý přístup, mohu vřele doporučit, není nic co bych mohla vytknout.
Děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jsme Vám mohli pomoci. Ať Vám to bruslí :)
+ Dobrá komunikace
Děkujeme za Vaše hodnocení. Ať to bruslí :)
+ Rýchle dodanie do 3 dní doma. Kvalita a hlavne výborná komunikácia obchodu. Pomôcť vybrať tovar a vysvetlenie.
Děkujeme za hodnocení. Ať Vám to bruslí :)
+ Velmi rychlé dodání
Děkujeme Vám za hodnocení. Ať Vám to bruslí :)
Ráda doporučuji,dodání rychlostí blesku, vše v naprostém pořádku :-)
+ Výborně poradili! Iniciativní!!!
Velka spokojenost!!!
+ Rychlé doručení
Děkuji za recenzi. Ať to bruslí!
+ komunikace
+ odbornost
+ ochota
Byli moc vstřícní při komunikaci, odborně poradili s nákupem a následně byli k dispozici i poté, co zboží doraziloa potřebovala jsem další rady.
Moc děkujeme za recenzi a přejeme plno příjemných chvil na bruslích.
Velmi ochotný personál, nemožnosť platiť kartou ako mínus
Děkujeme Vám za hodnocení. Ať Vám to jezdí :)
+ rychlost odeslání
+ výhodná cenová nabídka
Děkuji za recenzi. Přeji hodně km bez pádu.
+ Prodávají sestavované brusle, takže mají k mání kombinace rámů, kol a bot, které jinde nemají.
Zkušenost chvalitebná, při mé objednávce byl problém s čekáním na kolečka (přestože byl produkt "skladem"), který mi byl sdělen až po zatelofonování do obchodu po pár dnech. Potěšil by mne trochu víc proaktivní přístup, nicméně vše se vysvětlilo a proběhlo v pořádku.
Dobrý den, děkujeme za recenzi a omlouváme se za komplikace s čekáním. Je to teď mírně řečeno hektické, což nás samozřejmě neomlouvá. Přejeme hodně radosti na bruslích. Anna a Martin
+ Komunikace
+ Rychlost vyřízení objednávky
+ Rychlá doprava
Celkově jsem s nákupem spokojena, operátor se mnou ochotně zkontrolovat a upravil objednávku, nabídl mi ovšem službu navíc ke které na konci nedošlo.
Děkujeme,
a omlouváme se za nenaplnění kol. Nestihli jsme si tuto informaci předem. Doufám, že se doma vše podařilo bez problémů. Pěkný den a hodně radosti na bruslích. Anna a Martin
rychlost
Děkuji za recenzi. Přeji hodně ujetých km.
+ Bezproblémová vymena za jiny model. Rychlost a ochota
Děkujeme, ať slouží.
+ Rychla a profesionalna komunikacia
+ Nic
Pre istotu sa aj dobrovolne opytaju, ci ste si spravne zmerali nohu a budu vam korcule sediet. Perfektne.
Děkuji. Ať to jezdí!
+ Aktívna a profesionálna komunikácia
+ Rýchlosť vybavenia objednávky
Potreboval som poradiť s výberom, čo obchod 100% poriešil, ponúkol alternatívy vhodných koliečok na výmenu.
Děkuji za recenzi. Pěkný den a hodně ujetých km.
+ Vstřícnost
+ Pomůžou s výběrem
+ Rychlé dodání
+ Kvalitní servis
+ Jsou skvělí
+ Brusle jsou taky skvělé
Děkuji moc!

