Ground Control V3 Tri skate frame 3x110mm - black komplet

Značka: Ground Control
Dostupnost U dodavatele
4 099 Kč –1 % 4 049 Kč
Ground Control V3 Tri skate frame 3x110mm - black komplet
Značka: Ground Control
1185 ground control v3 tri skate frame 3x110mm black komplet
Akce Doprava zdarma
4 099 Kč –1 %

Třetí verze Ground Control framu pro 3x110mm kola v černo stříbrném provedení a zvýšenou pevností pro delší životnost a lepší přenos síly. Uchycení framů k brusli je řešeno ověřeným systémem UFS, který používají v současnosti všechny aggressive brusle. Osazeno kolečky Ground Control 110mm/85a s ložisky Titen Abec 9. Frame je vyroben z 6061 T6 hliníku, díky čemuž je extrémně lehký, odolný a výborně přenáší sílu každého odrazu. Osaďte své oblíbené brusle pořádnými koly a užijte si rychlou jízdu městem či na stezce.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.