Botička Powerslide MY FIT 2nd Skin Dual Fit Liner

Značka: Powerslide
Váha: 225g
Výška: 20cm
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 290 Kč –3 % 2 199 Kč
Botička Powerslide MY FIT 2nd Skin Dual Fit Liner
Značka: Powerslide
Botička Powerslide MY FIT 2nd Skin Dual Fit Liner - EU 48-49 (Velikost EU 48-49)
Doprava zdarma
2 290 Kč –3 %
Teplem tvarovatelné linery Myfit 2nd Skin Dual Fit jsou vyvinuty s důrazem na jejich minimální objem. Hodí se tak pro brusle s malým vnitřním prostorem nebo pro bruslaře se širší nohou, kteří chtějí používat brusle normální šířky bez otlaků a bolesti. Myfit nabízí 3D anatomicky tvarované polstrování, které je vyrobeno z různých vrstev špičkových pěnových materiálů o odlišné tloušťce a hustotě pro nejvyšší možný komfort i výkon. Tento model využívá EVA pěny v oblasti jazyka pro zvýšení pohodlí. Špička je vyrobena z pružného neoprenového materiálu, který se přizpůsobí noze jako ponožka. Na zadní straně je suchým zipem přichycena výztuha z EVA pěny pro lepší usazení paty v brusli. Součástí je prémiová vyjímatelná stélka Myfit + tkaničky pro stažení horní oblasti a poutko na nošení. Cena za pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.