Batoh Powerslide Fitness Backpack Grey 13,6l

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
1 099 Kč –11 % 975 Kč
Batoh Powerslide Fitness Backpack Grey 13,6l
Značka: Powerslide
867 batoh powerslide fitness backpack grey 13 6l
1 099 Kč –11 %
Šedý sportovní batoh Powerslide Fitness Backpack Grey o objemu 13,6l. Anatomicky tvarovaná záda, nastavitelné všechny popruhy, reflexní prvky, několik velikostí kapes. Váha cca 600g. Rozměry 42 x 27 x 12cm. Možnost připnutí bruslí na batoh.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.