Helma Powerslide Sportstyle

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele
1 369 Kč –20 % 1 089 Kč
Helma Powerslide Sportstyle
Značka: Powerslide
Helma Powerslide Sportstyle - (Velikost 58-61 cm)
1 369 Kč –20 %
Helma Powerslide Sportstyle je vhodná především pro jízdu na bruslích, ale bez obav ji můžete použít i při jiných obdobných sportech. Tento model nabízí příjemné pohodlí, dobré odvětrávaní a nastavování velikosti pomocí kolečka.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.