Podvozky Powerslide Elite Syncro komplet 3x110 Trinity Black 270mm

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
3 499 Kč –8 % 3 199 Kč
Podvozky Powerslide Elite Syncro komplet 3x110 Trinity Black 270mm
Značka: Powerslide
podvozky na inline brusle s brzdou 520081 Powerslide Elite cast Syncro complete 110 incl Cuff 270 Black TRINITY
Doprava zdarma
3 499 Kč –8 %

Prodloužená verze černých tříkolečkových framů Powerslide Elite Casted 3x110 Trinity vyrobených z litého hliníku s revoluční brzdou Powerslide Syncro a cuffem pro brusle Swell. Brzda Syncro je ovládána pohybem cuffu (vnější pevná opora v oblasti kotníku) a v případě potřeby brzdí všechny kolečka na brusli rovnoměrně bez potřeby zvedat špičku brusle. Délka rámu 270mm, kolečka o průměru max. 110mm. (Tento komplet je možné namontovat i na ostatní brusle s Trinity uchycením rámu. Je však nutné instalovat uchycení brzdy přímo do cuffu daných bruslí.) V balení 1 pár včetně všech šroubů a spacerů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.