Podvozky Powerslide Elite Casted 4x90 Trinity white komplet

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
3 499 Kč –17 % 2 899 Kč
Podvozky Powerslide Elite Casted 4x90 Trinity white komplet
Značka: Powerslide
762 podvozky powerslide elite casted 4x90 trinity white komplet
Výprodej Doprava zdarma
3 499 Kč –17 %

Kompletní podvozky Powerslide Elite Casted 4x90 Trinity v bílé barvě s odolnými kolečky Powerslide Spinner 90mm/88a a ložisky WCD freespin Abec 9. Použití je možné na jakoukoliv trinity brusli nehledě na její velikost. Díky své délce 275mm je rám velmi stabilní směrem dopředu/dozadu a umožňuje lepší využití odrazu při jízdě. Lehké a pevné rámy vyrobené z litého hliníku určené pro fitness i freeskate bruslení. Kolečka o průměru max. 90mm. V balení 1 kompletní pár včetně všech šroubů, spacerů, koleček a ložisek. Stačí jen namontovat a užívat jízdu.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.