Podvozky Powerslide Elite Casted 4x80-90 Trinity red komplet

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
3 499 Kč –14 % 2 999 Kč
Podvozky Powerslide Elite Casted 4x80-90 Trinity red komplet
Značka: Powerslide
Powerslide Trinity 4x90mm ramy framy komplet red cervene
Výprodej
3 499 Kč –14 %

Kompletní podvozky Powerslide Elite Casted 4x80 Trinity v limitované červené barvě s odolnými kolečky Powerslide Spinner 80mm/88a a ložisky WCD freespin Abec 9. Jedná se o komplet s 80mm kolečky, rám však umožňuje osazení kolečky o velikosti až 90mm. Použití je možné na jakoukoliv trinity brusli nehledě na její velikost. Díky své délce 275mm je rám velmi stabilní směrem dopředu/dozadu a umožňuje lepší využití odrazu při jízdě. Lehké a pevné rámy vyrobené z litého hliníku určené pro fitness i freeskate bruslení. Kolečka o průměru max. 90mm. V balení 1 kompletní pár včetně všech šroubů, spacerů, koleček a ložisek. Stačí jen namontovat a užívat jízdu.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.