Ložiska Powerslide Wicked Swiss Mini By Jesa (16ks)

Značka: Wicked

Materiál: chrome steel, T9H nylon
Mazivo: Multi temp SLR

Krytí: Z
Počet kuliček: 7
Standard: 688

Hmotnost: 3,6 g

Dostupnost U dodavatele
1 369 Kč –27 % 999 Kč
Ložiska Powerslide Wicked Swiss Mini By Jesa (16ks)
Značka: Wicked
645 loziska powerslide wicked swiss mini by jesa 16ks
Výprodej
1 369 Kč –27 %

WCD Swiss mini (typ ložiska 688) jsou skvělá ložiska i pro ty nejnáročnější bruslaře. Jedná se mini ložiska, která mají nižší hmotnost než ložiska klasické velikosti. Bohužel nevýhodou zmenšení je vyšší nárok na čištění a častější údržbu. K osazení do kolečka s otvorem na klasickou velikost ložiska je nutné použít WCD Adapter pro zvětšení mini ložiska. Ložiska jsou vyráběna pro firmu Wicked firmou Jesa. Uvnitř ložiska je 7 kuliček, přední strana má kovovou protiprachovou krytku. V balení 16ks ložisek.

Wicked (WCD) je další značkou spadající pod společnost Powerslide, která nabízí veškeré vybavení pro bruslaře. Pod značkou Wicked najdete ložiska vyráběná z těch nejkvalitnějších dostupných materiálů pro co nejlepší kvalitu a výkon. 

Jak už bývá pro Powerslide, a jeho dceřinné společnosti zvykem, i ložiska jsou testovány týmem sportovců, kteří požadují tu nejlepší kvalitu pro maximální výkon. Kvalitní ložiska jsou tak jednou z příležitostí i pro Vás, jak vylepšit jízdní vlastnosti bruslí a užít si větší radost z jízdy.