Kolečka Powerslide Trident 80mm X-grip (1ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
330 Kč –27 % 240 Kč
Kolečka Powerslide Trident 80mm X-grip (1ks)
Značka: Powerslide
315 kolecka powerslide trident 80mm x grip 1ks
Výprodej
330 Kč –27 %

Kvalitní dvouvrstvá kolečka Powerslide Trident 80mm X-grip jsou určena především pro inline hokej. Vnitřní vrstva kolečka je měkčí než vnější, což vytváří jedinečné vlastnosti pro lepší kontrolu i komfort jízdy. Je to i důvod proč u koleček není uvedena jejich tvrdost, protože ji zde nelze měřit klasickým způsobem. Cena za 1ks.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.