Kolečka Powerslide Swell blue 100mm/83a (6ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
1 499 Kč –33 % 999 Kč
Kolečka Powerslide Swell blue 100mm/83a (6ks)
Značka: Powerslide
inline kolecka Powerslide Swell 100mm 83a modra 6ks
Výprodej
1 499 Kč –33 %

Světle žlutá kolečka s modrým středem z bruslí Powerslide Swell o rozměrech 100mm 83a. Oválný profil. V balení 6ks. (Kolečka měla původně bílou barvu, vlivem působení světla jsou nyní spíše velmi světle žlutá. Toto zbarvení je přirozené a na jízdní vlastnosti nemá vliv.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.