Kolečka Powerslide Fothon 145mm/82a (1ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost U dodavatele
789 Kč –62 % 299 Kč
Kolečka Powerslide Fothon 145mm/82a (1ks)
Značka: Powerslide
249 powerslide fothon 145mm 82a 1ks
789 Kč –62 %

Bíle svítící kolečka Powerslide Fothon o rozměrech 145mm/82a. Energie pro svit LED diod umístěných uvnitř kolečka je získávána přes důmyslný dynamo střed, čímž odpadá potřeba jakýchkoliv baterií, nabijení atd. Cena za 1ks.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.