Karabina Powerslide Skatecarry black

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
169 Kč –5 % 160 Kč
Karabina Powerslide Skatecarry black
Značka: Powerslide
1188 karabina powerslide skatecarry black
169 Kč –5 %
Velmi praktický pomocník od firmy Powerslide je karabina na nošení bruslí. Jednoduše sepněte poutka bruslí k sobě pomocí karabiny a vyrazte kam potřebujete např. do MHD, krámu atd. Karabina je díky pěnovému návleku velmi příjemná do ruky a neřeže do prstů jako klasická poutka. Další výhodou je, že díky karabině jsou obě brusle stále spojeny k sobě. Není tak třeba navlékat poutka na prsty, stačí chytit karabinu a můžete vyrazit.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.