Helma Powerslide Urban Black

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
739 Kč –10 % 660 Kč
Helma Powerslide Urban Black
Značka: Powerslide
Helma Powerslide Urban Black - (Velikost 59-61 cm)
Akce
739 Kč –10 %
Helma Powerslide Urban v černé barvě. Přilba je vhodná pro jízdu na bruslích a další obdobné sporty. Odvětrávání pomocí 11 větracích otvorů. Velikost se nastavuje pomocí kolečka na zadní straně helmy. Hmotnost 460g.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.