Dětské lední brusle Powerslide Phuzion 3 Girls

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele
1 899 Kč –36 % 1 199 Kč
Dětské lední brusle Powerslide Phuzion 3 Girls
Značka: Powerslide
Dětské lední brusle Powerslide Phuzion 3 Girls - EU 29-32 (Velikost EU 29-32)
Výprodej
1 899 Kč –36 %
Kvalitní dětské lední brusle Powerslide Phuzion v něžném dívčím designu. Jednoduchý systém nastavení velikosti brusle pomocí vysunování její špičky. Botička brusle je anatomicky tvarovaná. Vnitřní polstrování zvyšuje pohodlí a drží nohu hezky v teple. Plastový skelet zajišťuje spolehlivou oporu, zabraňuje propadání kotníků a ztrátám energie při bruslení. Nůž z kvalitní uhlíkové oceli. Osvědčený způsob utažení bruslí pomocí tkaniček, pásku na suchý zip přes nárt a pevnou přezkou nad kotníkem. Dopřejte svým nejmenším skutečné pohodlí a radost z bruslení díky bruslím Powerslide Phuzion.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.