Batoh Powerslide Universal Bag Concept Commuter Backpack 20l

Značka: Powerslide
Objem: 20 litrů
Rozměry: 50 x 30,5 x 18,5cm
Dostupnost Ihned k odeslání
2 549 Kč –12 % 2 229 Kč
Batoh Powerslide Universal Bag Concept Commuter Backpack 20l
Značka: Powerslide
891 batoh powerslide universal bag concept commuter backpack 20l
Doprava zdarma
2 549 Kč –12 %
Pro rok 2019 přináší Powerslide zcela novou řadu sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept). Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností. Model Commuter má objem 20l a dvě hlavní kapsy + menší kapsu na zip ve vrchní části batohu. První kapsa je uzavíratelná na zip a obsahuje i polstrovaný prostor např. pro notebook. Druhá kapsa obsahuje jednu kapsu uzavíratelnou zipem a několik menších pouzder. Díky rozepínatelné čelní straně batohu lze dovnitř skladně umístit např. i helmu. Batoh umožňuje pomocí přezek připnutí libovolných doplňkových pouzder z řady UBC. Samozřejmostí jsou anatomicky tvarovaná záda, nastavitelné popruhy přes hrudník i břicho a pevné nepromokavé dno s gumovými chrániči. Uchycení bruslí je řešeno jednoduchými popruhy po boku batohu. Svými rozměry 50 x 30,5 x 18,5cm a množstvím kapes představuje tento model ideální řešení pro každou sportovní aktivitu.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.