Podvozky Powerslide Elite Casted MG 3x125 Trinity 12,5" White

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
2 199 Kč –9 % 1 999 Kč
Podvozky Powerslide Elite Casted MG 3x125 Trinity 12,5" White
Značka: Powerslide
843 podvozky powerslide elite casted mg 3x125 trinity 12 5 white
Výprodej
2 199 Kč –9 %

Bílé odlehčené tříkolečkové framy Powerslide Elite Casted MG 3x125 Trinity vyrobené z litého magnesia. Vhodné pro výkonnostní fitness i závodní bruslení. Oproti ostatním závodním framům (např. modelům XXX) není tento rám tak tvrdý a jízda s ním je komfortnější. Délka 317mm, kolečka o průměru max. 125mm. V balení 1 pár včetně všech šroubů a spacerů. (Rám byl demontován z nových bruslí. V místech přichycení šrouby k botě, má známky po uchycení, které se montáží na brusle opět zakryjí.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.