Kolečkové brusle Powerslide Swell 125 Grey City Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Swell s vrchním prodyšným pletením, paměťová pěna Recall fit (teplem tvarovatelná) + Myfit Aerofit
Zavazování: voskované tkaničky, páková přezka a pásek na suchý zip
RámTrinity Elite casted Al 3x125mm (255mm)
Kola: Undercover 125mm/86a
LožiskaWCD Freespin Abec 9
BrzdaAno (výškově nastavitelná)

Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání
9 299 Kč –35 % 5 999 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Swell 125 Grey City Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Swell 125 Grey City Trinity - EU 42-43 (Velikost EU 42-43)
Výprodej Doprava zdarma
9 299 Kč –35 %
Světle šedé krásky Powerslide Swell 125 Grey City. Nové Trinity X umožňuje posun rámu do všech 4 stran ve větším rozsahu než dříve. Dále úpravou prošla celá vrchní část brusle včetně cuffu, který nyní po utažení lépe obepíná nohu a poskytuje tak více opory. Úplně poprvé je zde u řady Swell použita technologie Aerofit. Polstrování celé oblasti kotníku je nafukovací přes mačkací pumpičku na zadní části brusle (ventil pro upouštění vzduchu je hned vedle). Máte tak možnost si brusli vždy přizpůsobit vaší noze i toto nastavení jednoduše během jízdy upravovat. Kotník i pata jsou tak vždy stabilně usazeny v brusli, což minimalizuje vznik možných otlaků, oděrek a napomáhá správnému využití bruslí. Tento model je osazen litým hliníkovým rámem o délce 255mm. Ten je lehký a zároveň velmi pevný. Výborná kolečka Undercover 125mm a tvrdosti 86a s ložisky WCD Freespin Abec 9. Jedná se o největší velikost koleček z kategorie triskate. Brusle tak mají vyšší těžiště, lépe drží rychlost a komfortněji zvládají jízdu i na horším povrchu. Řada Swell vznikla na základě technologie elitních závodních bruslí a je díky svým vysokým kvalitám vhodná i pro nejnáročnější kondiční bruslaře. Zabudovaná vnitřní botička je pevnou součástí brusle a dodává bruslím schopnost perfektní odezvy na jakýkoliv provedený pohyb. Skelet brusle je částečně tepelně tvarovatelný. Měkká vrchní část brusle je vyrobena z pevného a zároveň dobře prodyšného materiálu. Vysoce odolný materiál na špičce a boku chrání brusli před odřením při pádech a prodlužuje tak její životnost. Zavazování pomocí plochých voskovaných tkaniček, ráčnové přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarovaná skořepina ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu je lehká, pevná a poskytuje vyšší stupeň opory než běžně používaný plast. Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Powerslide Swell Grey City 125 jsou spolehlivé, lehké a velmi komfortní brusle, které zlepší vaši výkonnost a poskytnou úplně nový prožitek z bruslení. Nechte se o jejich kvalitách přesvědčit již při první vyjížďce. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.