Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Voltage 100 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion
Zavazování: Tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Rám: Trinity Powerslide Elite Casted Al 3x100mm (205mm), EU 42+ (231mm) 
KolaPowerslide Infinity 100mm/83a
LožiskaWCD Abec 7

Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání
4 999 Kč –20 % 3 999 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Voltage 100 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Voltage 100 Trinity - EU (Velikost EU 37)
Výprodej Doprava zdarma
4 999 Kč –20 %
Dámský model Krypton vychází z roky osvědčené řady Phuzion. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Měkká botička je lehká a tkaničkami se dá dobře dotáhnout přímo na nohu. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí plochých tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarované vnitřní polstrování je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Hliníkový rám je vyroben z jednoho kusu. Díky tomu je pevný a velmi lehký. Osazen je spolehlivými kolečky Powerslide Infinity o průměru 100mm s tvrdostí 83a a ložisky WCD Abec 7. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Moderní dámské brusle Powerslide Krypton se třemi 100mm kolečky hladce jedou, lehce se ovládají a lépe překonávají nerovnosti. Jedná se tak o model vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří touží po revolučních výhodách tříkolečkových bruslí.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.